کتاب اصول نقشه‌کشی صنعتی 1

فصل 1

سلام لطفا شکل ۱_۴۲را توضیح دهید با تشکر


فایل ضمیمه: ندارد ١٣ مهر ١٣٩٧(حدود ٥ سال پیش)
محمد علی سحرگاهی
محمد علی سحرگاهی

آموزش اتوکد

ابتدا دابره ای به شعاع 35 رسم کنید سپس خطی از مرکز دایره به سمت بالا طوری رسم کنید که با راستای قایم زاویه 10 درجه  بسازه (مطابق شکل 1 ) سپس از انتهای این خط، خطی رسم  کنید که با افق زاویه 10 درجه می سازد (مطابق شکل 2)  سپس خط مایل را نسبت به خط افقی گذرنده از مرکز قرینه سارید (شکل 3) 
راه دیگر این است که از نقطه ساعت 12 دایره یک خط افقی رسم کنید و سپس مجموعه را به اندازه 10 درجه در جهت عقربه های ساعت دوران بدهید. البته دستور دوران را در این کتاب نگفتیم


فایل ضمیمه: دانلود ١٣ مهر ١٣٩٧(حدود ٥ سال پیش)
مدیریت شریف کد کم
admin

سلام استاد سوالی از خدمتتون داشتم می خوام کتاب اصول نقشه کشی صنعتی 1 و 2 رو بخرم می خواستم بدونم توی این کتاب ها موضوعات با سالیدورک تدریس شده مثلا در بحث گسترش گیری قطعات ، روش گسترش گیری را با نرم افزار سالیدورک تدریس کرده است ؟ قبلا از زحمات شما نهایت تشکر را دارم


فایل ضمیمه: ندارد ٠٣ اردیبهشت ١٣٩٩(حدود ٣ سال پیش)
فرخ غلام پور طالمی
فرخ غلام پور طالمی

سلام در کتاب نقشه کشی صنعتی 2 مباحث مقدماتی سالیدورک و از جمله مبحث گسترش آموزش داده شده است. اما در جلد پنجم کتابهای سالیدورک یعنی "اصول ورق‌کاری با SolidWorks" صفر تا صد مباحث شیت متال و ورقکاری آموزش داده خواهد شد. 


فایل ضمیمه: ندارد ٠٣ اردیبهشت ١٣٩٩(حدود ٣ سال پیش)
مدیریت شریف کد کم
admin

سلام استاد در کتاب نقشه کشی صنعتی 1 مباحثی مثل ترسیم هود و ترسیم دایره در تصاویر سه بعدی ایزومتریک و خطوط ديد موازي، همگرا، عمود و مايل، تصاوير 3D و شيوه ترسيم چند قالب استاندارد آن، نحوه ترسيم نماهاي 2D در فرجه سوم آموزش داده شده اند؟؟؟


فایل ضمیمه: ندارد ٢١ اردیبهشت ١٣٩٩(حدود ٣ سال پیش)
Zahara madah
Zahara madah

با سلام و احترام

رسم دایره در تصاویر قائم ایزومتریک و مثالهای آن موجود است. همچنین نحوه تصاویر مایل (کاوالیر و کابینت) موجود است. نحوه رسم تصاویر قائم از سه بعد به دو بعد و همچنین از دو بعد به سه بعد فقط در فرجه اول نیز موجود است. 


فایل ضمیمه: ندارد ٢١ اردیبهشت ١٣٩٩(حدود ٣ سال پیش)
مدیریت شریف کد کم
admin

سلام خسته نباشید،من نتونستم در بخش کتاب اصول نقشه کشی ساختمان سوالم رو بپرسم ،در پرینت گرفتن نقشه در برگه A4 ایا مهم است که نقشه در مرکز برگه بیفتد ؟ لازم به ذکر است استفاده از دستور Center the plot کمکی نکرد.


فایل ضمیمه: ندارد ١٧ خرداد ١٣٩٩(حدود ٣ سال پیش)
Samira Sheikha
Samira Sheikha

سلام بهتره که نقشه وسط کاغذ بیوفته در ضمن اگر ابعاد نقشه نردیک به اندازه کاغذ باشد اثر گزینه Center the plot محسوس نیست 


فایل ضمیمه: ندارد ١٨ خرداد ١٣٩٩(حدود ٣ سال پیش)
مدیریت شریف کد کم
admin

سلام .وقتتون بخیر ببخشید من کتاب نقشه کشی صنعتی ۱ رو تهیه کردم ولی متاسفانه سی دی اون رو گم کردم. امکانش هست سی دی رو فقط تهیه کنم؟؟


فایل ضمیمه: ندارد ٠٦ آذر ١٣٩٩(حدود ٣ سال پیش)
akbar1380
akbar1380
برای ثبت پست ابتدا میبایست در سیستم عضو باشید.