کتاب-فیلم آموزش کاربردی Mimics

کتابهای چاپ شده
  • کتاب-فیلم آموزش کاربردی Mimics

  کتاب-فیلم آموزش کاربردی Mimics


  انتشارات: شریف کد کم
  شماره شابک: ‏ 978-622-99556-1-1
  تاریخ نشر: 1401

  بخش اول این کتاب شامل معرفی مفاهیم کاربردی اعم از اصطلاحات تخصصی رشته ی پزشکی و علم آناتومی بدن ، مفاهیم اولیه ی چاپگرهای سه بعدی و کاربردهای آن در حوزه ی پزشکی، تعاریف علم طراحی و ساخت مهندسی در سیستم های بیولوژیک و معرفی اجمالی نرم افزار میمیکس میباشد، مطالب مذکور در متن کتاب و در قالب فایل های پیوست و فیلم های آموزشی در DVD کتاب موجود میباشد. در بخش دوم کتاب اجرای 4 پروژه ی عملی در 4 فصل و ارایه راهکارها و نکات مهم در زمینه مدلسازی بیولوژیک و تفسیر کامل تمامی نوار ابزارهای کاربردی مورد بررسی قرار گرفته است، این بخش از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و به دلیل وجود فایل های ورودی لازم(DICOM)، فایل نهایی پروژه ها و فیلم های آموزشی از بخش های مختلف در DVD کتاب امکان فراگیری کامل دستورات و تعمیم آنها به سایر پروژه ها مهیا میباشد. بخش سوم این کتاب شامل توضیحات تکمیلی از تمامی ابزار های کاربردی نرم افزار میمیکس در قالب مثال های عملی میباشد و با در اختیار داشتن این مرجع کامل و فایل ها برخی پروه های انجام شده در DVD کتاب دیگر نگرانی برای شناخت ابزارهای موجود در نرم افزار حین مدلسازی بافت های مورد نظر وجود نخواهد داشت.
  این کتاب با هدف افزایش مهارت افراد در حوزه ی مدلسازی بافت های بیولوژیک و آماده سازی مدل مورد نیاز مهندسی از بافت مورد نظر برای انجام آنالیزهای بیومکانیکی و یا طراحی ارتزهای و پروتزها و اعضا مصنوعی متناسب با هندسه بافت هر بیمار به طور کاملا اختصاصی برای وی، گردآوری شده و به تمامی افراد متخصص در این زمینه پیشنهاد میشود برای آشنایی هرچه بیشتر با نرم افزار Mimics به مطالعه مطالب ارایه شده بپردازند.
  توجه:  مشاهده فیلم‌های این کتاب فقط از طریق دی وی دی همراه با درایو سالم قابل مشاهده است. درحفظ و نگهداری دی وی دی کوشا باشید چون دی وی دی فقط همراه با کتاب به فروش می‌رسد. 


  290,000 تومان

  خرید محصول