دوره آموزشی یادگیری ماشین با پایتون دانشگاه صنعتی شریفبا اعطای مدرک رسمی و دو زبانه از دانشگاه صنعتی شریف

1-اهمیت دوره: امروزه با توجه به پیشرفت و گسترش فناوری های جدید در نحوه ایجاد و ذخیره سازی داده‌ها در علوم مختلف، نیاز به یک راهکار سیستمی و جامع برای تحلیل حجم عظیمی از داده ها مورد نیاز می‌باشد. شرکت‌های دانش بنیان زیادی هستند که می‌خواهند از سیستم‌های هوشمندی استفاده کنند که اطلاعات آنها از طریق داده کاوی و یادگیری ماشین بدست آمده است. یادگیری ماشین به عنوان هوش مصنوعی برای سخت افزار ها تعریف می‌شود که با بهره بردن از الگوریتم‌ها می توانیم داده‌های اولیه را به اطلاعات بامفهوم تبدیل و آن را کشف کنیم. پایتون به عنوان یک زبان ارجح برای آموزش و یادگیری  Machine learning (یادگیری ماشین) مورد استفاده قرار می‌گیرد. اساسا می‌شود ادعا کرد که هوش مصنوعی، ماشین لرنینگ و دیپ لرنینگ به زبان برنامه‌ نویسی پایتون گره خوردند. بخشی از پیشرفت و گسترش در این حوزه‌ها را باید مدیون امکانات و قابلیت‌های پایتون دانست. یادگیری ماشین با زبان برنامه نویسی پایتون نقطه شروع خوب برای ML است.

2-مخاطبین دوره: تمام رشته‌های فنی و مهندسی، علوم پایه (ریاضی، فیزیک، شیمی و غیره) مدیریت و ....

3-محتوی دوره: در این دوره، دانش‌پژوهان با موارد زیر اشنا می‌شوند.

1- آشنایی با مفاهیم علوم داده، تحلیل گر داده، ماشین لرنینگ و..
2- آشنایی با مقدمات ماشین لرنینگ و انواع آن
3- آشنایی با کتابخانه های Numpy، Pandas ، matplotlib و غیره
4- آشنایی با دیتابیس
5- آشنایی با انواع رگرسیون
6- آشنایی با انواع دسته بندی
7- آشنایی با خوشه بندی

4- نحوه برگزاری دوره غیر حضوری: آموزش در فضای skyroom انجام می شود و آدرس کلاس آنلاین یک روز قبل از شروع دوره برای شرکت کنندگان ایمیل خواهد شد. 

5-پیشنیاز: پیش نیاز ندارد

6-مدت دوره آموزشی: 12 ساعت، پنج شنبه‌ها ساعت 18.5 تا 21.5 (شروع دوره: 11 اسفند 1401) در مدت زمان 3 ساعت، 20 دقیقه زمان استراحت می‌باشد. 

7-مکان برگزاری آزمون: آدرس کلاس آنلاین یک روز قبل از شروع دوره برای شرکت کنندگان ایمیل خواهد شد.

8- شهریه دوره: 395000 تومان

9- استاد دوره: مهدی متقی پور (عضو هیأت علمی دانشگاه صنعتی شریف)

10-تخفیف شهریه دوره: هزینه شهریه دوره ها در مقایسه با دوره های مشابه در جاهای دیگر بسیار پایین تر است و هزینه دوره ها با احتساب تخفیف می‌باشد. با این حال افرادی که در بیش از یک دوره ثبت نام کنند از تخفیف مضاعفی برخوردار خواهند شد. ثبت نام در دو دوره از 10% تخفیف، ثبت نام در سه یا چهار دوره از 15% تخفیف و ثبت نام در 5 دوره و بیشتر از 20% تخفیف برخوردار می‌باشد. دانش پژوهانی که قصد دارند در بیش از یک دوره ثبت نام کنند خواهشمند است نام و نام خانوادگی و نام دوره ها را به ایمیل  sharifcadcam@gmail.com ارسال نمایند تا لینک ثبت نام و پرداخت برای این عزیزان ایمیل گردد. برای مشاهده سایر دوره‌ها به لینک زیر مراجعه کنید
https://www.sharifcadcam.ir/%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87_%D9%87%D8%A7%DB%8C_%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C.html

11- نحوه ثبت نام : از طریق لینک زیر ثبت نام کنید. نوشتن نام دوره فراموش نشود. 

https://pay.sharif.edu/form/3/2535/3950000

آدرس کلاس آنلاین یک روز قبل از شروع کلاس ایمیل می گردد. کلاس های آنلاین در بستر اسکای روم ویژه دانشگاه شریف برگزار می شوند. حضور در کلاس های آنلاین نیاز به نصب نرم افزار خاصی ندارد. فقط کافی است از طریق لینکی که برایتان ایمیل می شود وارد فضای کلاس شوید. 

توجه:برای ارزیابی دانش پژوهان، هر هفته تعدادی تمرین داده می شود. همچنین در پایان دوره یک پروژه یا یک سری تمرین تکمیلی نیز داده خواهد شد که در صورت انجام، گواهی دوره صادر می‌گردد.
تلفن پاسخ‌گویی به سوالات: 66980854-66980926-021 شماره واتساپ برای ارتباط شبانه روزی 09102015596
ایمیل: sharifcadcam@gmail.com
وبگاه: www.sharifcadcam.ir 

با اعطای مدرک رسمی و دو زبانه از دانشگاه صنعتی شریف