دوره آموزشی وردپرس WordPress مقدماتی صنعتی دانشگاه صنعتی شریف1- اهمیت دوره: یکی از دغدغه های دانشجویان طراحی صنعتی ایجاد وب سایت شخصی است تا به کمک آن بتوانند محصولات طراحی شده خود را در معرض دید دیگران قرار  بدهند. از طرفی به زعم بسیاری از افراد ایجاد سایت نیارمند دانش برنامه نویسی است در صورتی که انچنین نیست و می توان به کمک وردپرس (WordPress) این کار را به راحتی انجام داد. وردپرس یک سامانه مدیریت محتوا محبوب است که بیشترین تعداد کاربر را در میان سایر CMS ها دارد. حتی کسانی که کدنویسی نیز بلد نیستند، می توانند با استفاده از این CMS وب سایت خود را به صورت متنی و گرافیکی ظراحی کنند. کار با وردپرس چندان سخت نبوده و از امنیت بالایی نیز برخوردار است. در دوره آموزش وردپرس شما ابتدا با محیط وردپرس آشنا شده و سپس نحوه کار با هر یک از آیتم‌های آن را خواهید آموخت. در واقع ابتدا به معرفی وردپرس، سپس به آموزش پنل وردپرس و در انتها نحوه آپلود قالب و سایت در وردپرس، پرداخته خواهد شد. 

2- مخاطبین دوره: رشته‌های طراحی صنعتی، گرافیک، مهندسین و غیره 

3- محتوی دوره:  در این دوره، دانش‌پژوهان با موارد زیر آشنا می‌شوند. 

  • نصب و راه اندازی WordPress. ...
  • کار با بخش مدیریت پست ها در وردپرس ...
  • مدیریت برچسب ها و گروه ها در وردپرس ...
  • مدیریت چند رسانه ای در وردپرس ...
  • مدیریت پیوند ها در وردپرس ...
  • مدیریت برگه ها و دیدگاه ها در وردپرس ...
  • کار با قالب ها در وردپرس

4-پیشنیاز: ندارد

5- نحوه برگزاری دوره : این دوره به صورت آفلاین (فیلمهای از قبل ضبط شده) بعلاوه کلاس رفع اشکال آنلاین برگزار می شود.(معادل 21 ساعت کلاس حضوری)  فیلمهای آفلاین از طریق سایت https://sharifcadcam.com قابل مشاهده و دانلود هست. ابتدا باید در سایت https://sharifcadcam.com ثبت نام کنید.  نام کاربری باید همان ایمیلی باشد که این دوره را ثبت نام می‌کنید (بند 11). سپس روی دکمه پشتیبانی و به دنبال آن روی دکمه ارسال تیکت بزنید و در کادر مربوطه بفرمایید که دوره یا دوره هایی که ثبت نام کردید فیلمهایش برای حضرتعالی فعال و قابل دسترسی باشد.  لطفا قبل از تاریخ اعلام شده دز بند 6 حداقل فیلم‌های جلسه اول را مشاهده بفرمایید.

6- زمان برگزاری کلاسهای آنلاین جهت رفع اشکال:این کلاس، هر ماه برگزار می شود. 
سومین سه‌شنبه هر ماه (شمسی) از سال  1403 از ساعت 19 تا 20 

7-آدرس کلاس آنلاین : آدرس کلاس آنلاین بلافاصله بعد از ثبت نام ایمیل می گردد. 

8- شهریه دوره: 750000 تومان

9- مدرس دوره: مهدی حسینی شفیق 

10-تخفیف شهریه (در هر فصل) : ثبت نام در 2 دوره از 10% تخفیف، ثبت نام در 3 یا 4 دوره از 15% تخفیف و ثبت نام در  5 دوره و بیشتر از 20% تخفیف برخوردار می‌گردد. همچنین برای ثبت نام گروهی در یک دوره آموزشی برای تعداد بین 3 تا 7 نفر، 10% تخفیف، برای 8 تا 12 نفر 15% تخفیف و برای 13 نفر بیشتر 20% تخفیف تعلق می‌گیرد. عزیزانی که قصد دارند در بیش از یک دوره و یا به صورت گروهی ثبت نام کنند به ما ایمیل  sharifcadcam@gmail.com بزنید. برای مشاهده سایر دوره‌ها به لینک زیر مراجعه کنید
https://www.sharifcadcam.ir/%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87_%D9%87%D8%A7%DB%8C_%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C.html

11- نحوه ثبت نام : از طریق لینک زیر ثبت نام بفرمایید. 
https://sharifdoreh.com/product/introductory-wordpress
آدرس کلاس آنلاین یک روز قبل از شروع کلاس ایمیل می گردد. کلاس های آنلاین در بستر اسکای روم ویژه دانشگاه شریف برگزار می شوند. حضور در کلاس های آنلاین نیاز به نصب نرم افزار خاصی ندارد. فقط کافی است از طریق لینکی که برایتان ایمیل می شود وارد فضای کلاس شوید.   

توجه:برای ارزیابی دانش پژوهان، تعدادی تمرین داده می شود. همچنین در پایان دوره یک پروژه یا یک سری تمرین تکمیلی نیز داده خواهد شد که در صورت انجام، گواهی دوره صادر می‌گردد.
تلفن پاسخ‌گویی به سوالات: 66980854-66980926-021 شماره واتساپ برای ارتباط شبانه روزی 09102015596
ایمیل: sharifcadcam@gmail.com
وبگاه: www.sharifcadcam.ir