دوره آموزشی پایتون مقدماتی دانشگاه صنعتی شریفبا اعطای مدرک رسمی و دو زبانه از دانشگاه صنعتی شریف

1-اهمیت دوره: نرم افزار پایتون Python یک زبان برنامه نویسی عمومی، Open Source، شیء گرا و اسکریپتی است. به این معنا که قابلیت اجرایی در پلتفرم‌های گوناگون نظیر ویندوز ، مکنیتاش و لینوکس را دارد و می‌تواند برای بسیاری از برنامه های کاربردی مورد استفاده قرار گیرد. این برنامه در عین سادگی ، یکی از قدرتمندترین زبان‌های برنامه نویسی دنیا محسوب و در بسیاری از زمینه ها مانند توسعه وب، توسعه نرم افزار، ریاضیات، System Scripting و… مورد استفاده قرار می‌گیرد. دوره آموزش پایتون در شمار جذاب‌ترین و پرمخاطب‌ترین دوره های برنامه نویسی سطح بالا در جهان قرار دارد. آموزش پایتون توسط بزرگان صنعت برنامه‌نویسی توصیه شده است و  به کارگیری آن در اهداف مختلف توسط غول های بزرگ صنعت کامپیوتر نظیر گوگل ، آمازون ، Mozila ، drop box  و … سبب شده است این زبان بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد و این شرکت‌ها همواره به دنبال برنامه نویسان و توسعه دهندگان پایتون باشند. 

2-مخاطبین دوره: تمام رشته‌های فنی و مهندسی، علوم پایه (ریاضی، فیزیک، شیمی و غیره) مدیریت و ....

3-محتوی دوره:  در این دوره، دانش‌پژوهان با موارد زیر اشنا می‌شوند.

1- آشنایی با طراحی الگوریتم و فلوچارت
2- آشنایی با انواع متغیرها ، عملگرها و عملوندها ، متدها و موارد کاربرد آن ها
3- آشنایی با آرگومان ها و پارامترها
4- آشنایی با دستورات مختلف مانند دستورات شرطی، بازگشتی و تکرار
5- آشنایی با لیست ها و رشته ها
6- معرفی کلاس‌ها، الگوریتم‌ها و کاربرد آن‌ها

4- نحوه برگزاری دوره غیر حضوری: آموزش در فضای skyroom انجام می شود که آدرس کلاس آنلاین یک روز قبل از شروع دوره برای شرکت کنندگان ایمیل خواهد شد. 

5-پیشنیاز: پیش نیاز ندارد

6-مدت دوره آموزشی: 12 ساعت، پنج شنبه‌ها ساعت 18.5 تا 21.5 (شروع دوره: 13 بهمن 1401) در مدت زمان 3 ساعت، 20 دقیقه زمان استراحت می‌باشد. 

7-مکان برگزاری آزمون: آدرس کلاس آنلاین یک روز قبل از شروع دوره برای شرکت کنندگان ایمیل خواهد شد.

8- شهریه دوره: 350000 تومان

9- استاد دوره: مهدی متقی پور (عضو هیأت علمی دانشگاه صنعتی شریف)

10-تخفیف شهریه دوره: هزینه شهریه دوره ها در مقایسه با دوره های مشابه در جاهای دیگر بسیار پایین تر است و هزینه دوره ها با احتساب تخفیف می‌باشد. با این حال افرادی که در بیش از یک دوره ثبت نام کنند از تخفیف مضاعفی برخوردار خواهند شد. ثبت نام در دو دوره از 10% تخفیف، ثبت نام در سه یا چهار دوره از 15% تخفیف و ثبت نام در 5 دوره و بیشتر از 20% تخفیف برخوردار می‌باشد. دانش پژوهانی که قصد دارند در بیش از یک دوره ثبت نام کنند خواهشمند است نام و نام خانوادگی و نام دوره ها را به ایمیل  sharifcadcam@gmail.com ارسال نمایند تا لینک ثبت نام و پرداخت برای این عزیزان ایمیل گردد. برای مشاهده سایر دوره‌ها به لینک زیر مراجعه کنید
https://www.sharifcadcam.ir/%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87_%D9%87%D8%A7%DB%8C_%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C.html

11- نحوه ثبت نام : از طریق لینک زیر ثبت نام کنید. نوشتن نام دوره فراموش نشود. 
https://pay.sharif.edu/form/3/2509/3500000
آدرس کلاس آنلاین یک روز قبل از شروع کلاس ایمیل می گردد. کلاس های آنلاین در بستر اسکای روم ویژه دانشگاه شریف برگزار می شوند. حضور در کلاس های آنلاین نیاز به نصب نرم افزار خاصی ندارد. فقط کافی است از طریق لینکی که برایتان ایمیل می شود وارد فضای کلاس شوید. 

توجه:برای ارزیابی دانش پژوهان، هر هفته تعدادی تمرین داده می شود. همچنین در پایان دوره یک پروژه یا یک سری تمرین تکمیلی نیز داده خواهد شد که در صورت انجام، گواهی دوره صادر می‌گردد.
تلفن پاسخ‌گویی به سوالات: 66980854-66980926-021 شماره واتساپ برای ارتباط شبانه روزی 09102015596
ایمیل: sharifcadcam@gmail.com
وبگاه: www.sharifcadcam.ir 

با اعطای مدرک رسمی و دو زبانه از دانشگاه صنعتی شریف